Vaše prodejna:
změnit obchod
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec,
Otevírací doba
Dnes otevřeno do 20:00
Zítra 8:00 - 20:00
Zobrazit mapu a celou otevírací dobu změnit obchod a nastavit adresu pro doručení

Ostatní

  1. Trafika
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Food to go
  4. Noviny, časopisy a knihy
  5. Pro zvířata
  6. Služby
  7. Papírnictví a domácí potřeby
  8. Zahradnictví
Zobrazit filtrování
1bal

SIBERIA MINI

1 bal = 134,00 Kč
Více informací
134,00 Kč
ks
2.5kg

PEPO DŘEVĚNÉ UHLÍ 2,5KG

1 kg = 51,96 Kč
Více informací
129,90 Kč
ks
100ks

TALÍŘ 22CM BALENÍ 100KS

1 ks = 1,29 Kč
Více informací
129,00 Kč
ks
1ks

PABLO ICE COLD 1.6 14G

1 ks = 129,00 Kč
Více informací
129,00 Kč
ks
1ks

PABLO MINI ICE COLD 1.6 14G

1 ks = 129,00 Kč
Více informací
129,00 Kč
ks
115g

PSYLLIUM BIO 115G

100 g = 108,61 Kč
Více informací
124,90 Kč
ks
14g

KILLA COLA 14G

100 g = 850,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
14g

KILLA BLUEBERRY 14G

100 g = 850,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
14g

KILLA COLD MINT 14G

100 g = 850,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
1ks

KILLA MANGO ICE

1 ks = 119,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
1ks

KILLA COLD MINT MINI

1 ks = 119,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU NÁHRDELNÍK 16806

1 ks = 119,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
100g

PSYLLIUM PŘI HUBNUTÍ S ANANSEM 100G

100 g = 114,90 Kč
Více informací
114,90 Kč
ks
10ml

RIOT CONNEX CLASSIC TABACCO KIT 10MG

100 ml = 990,00 Kč
Více informací
99,00 Kč
ks
1bal

CAMEL PURPLE ACTIVATE CIGARILOS 10KS R

1 bal = 94,00 Kč
Více informací
94,00 Kč
ks
134ml

APOTHEKE KOSTIVALOVÁ MAST 134ML

100 ml = 67,09 Kč
Více informací
89,90 Kč
ks
134ml

APOTHEKE MĚSÍČKOVÁ MAST 134ML

100 ml = 67,09 Kč
Více informací
89,90 Kč
ks
1kg

PROPESKO GRANULE S DRŮBEŽÍM PRO PSY 1KG

1 kg = 89,90 Kč
Více informací
89,90 Kč
ks
1ks

LIO BASE SUNSET

1 ks = 89,00 Kč
Více informací
89,00 Kč
ks
1ks

LIO BASE MAGENTA

1 ks = 89,00 Kč
Více informací
89,00 Kč
ks
1ks

LIO BASE GREEN NEZNÁMÝ KOLEK

1 ks = 89,00 Kč
Více informací
89,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU ZRCÁTKO 44164

1 ks = 89,00 Kč
Více informací
89,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU PENĚŽENKA

1 ks = 79,00 Kč
Více informací
79,00 Kč
ks
1ks

OPIČKA TLESKACÍ

1 ks = 59,90 Kč
Více informací
59,90 Kč
ks
5ks

JULA GRILOVACÍ TÁC 34X22 HRANATÝ 5KS

1 ks = 11,80 Kč
Více informací
59,00 Kč
ks
1bal

CENTROPEN TEMPERY 12ML 6KS

1 bal = 54,00 Kč
Více informací
54,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU PROLAMOVAČKA 20236

1 ks = 54,00 Kč
Více informací
54,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU KORÁLKOVÁ DĚTSKÁ SOUPRAVA

1 ks = 54,00 Kč
Více informací
54,00 Kč
ks
1ks

O2 PŘEDPLACENÁ GO KARTA ZLATÁ EDICE

1 ks = 50,00 Kč
Více informací
50,00 Kč
ks
1ks

BENZÍNOVÝ ZAPALOVAČ MARLBORO CRAFTED

1 ks = 49,90 Kč
Více informací
49,90 Kč
ks

Jak to funguje?

Nákup vyřídíte doma online, obchod zboží připraví a vy si ho jen vyzvednete. Bez dlouhého vybírání, čekání ve frontě a obav.

1.
Vyberte si zboží čekejte na potvrzení
2.
Vyzvedněte nebo nechte si doručit objednávku