Vaše prodejna:
změnit obchod
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec,
Otevírací doba
Dnes otevřeno do 20:00
Zítra 8:00 - 20:00
Zobrazit mapu a celou otevírací dobu změnit obchod a nastavit adresu pro doručení

Ostatní

  1. Trafika
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Food to go
  4. Noviny, časopisy a knihy
  5. Pro zvířata
  6. Služby
  7. Papírnictví a domácí potřeby
  8. Zahradnictví
Zobrazit filtrování
260g

PE-PO PEVNÝ PODPALOVAČ 40PODPALŮ 260G

100 g = 15,35 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
10ks

BALIS SÁČKY NA ODPAD 120L 10KS

1 ks = 3,99 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU SPONA 00307

1 ks = 39,90 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU DĚTSKÝ NATAHOVACÍ NÁRAMEK

1 ks = 39,00 Kč
Více informací
39,00 Kč
ks
120ks

GIZEH SLIM FILTER SIZE 6MM 120KS

1 ks = 0,29 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
1ks

DÁRKOVÁ TAŠTIŠKA

1 ks = 34,90 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
1bal

UNIVERZÁLNÍ UTĚRKA MONI 5KS

1 bal = 34,90 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
1ks

INPAP DÁRKOVÁ TAŠKA

1 ks = 34,90 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU ČELENKA SE VZOREM

1 ks = 34,00 Kč
Více informací
34,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU NÁRAMEK NA GUMĚ

1 ks = 34,00 Kč
Více informací
34,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU PILNÍK NA NEHTY SKLENĚNÝ

1 ks = 34,00 Kč
Více informací
34,00 Kč
ks
415g

ARO DRŮBEŽÍ KONZERVA PRO KOČKY 415G

100 g = 7,20 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

ARGUS PŘÁNÍ DO OBÁLKY KATEGORIE P

1 ks = 29,90 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

MEZUZA BLAHOPŘÁNÍ N

1 ks = 29,90 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

BLAHOPŘÁNÍ RŮZNÉ DRUHY KS

1 ks = 29,90 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

PŘÁNÍ LUX

1 ks = 29,90 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

PŘÁNÍ LUX

1 ks = 29,90 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
72g

VITAR ŠUMIVÉ TABLETY VITAMÍN C 72G

100 g = 41,53 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
120g

ČC TYČINKY PRO PSY S DRŠŤKAMI 12KS 120G

100 g = 24,92 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
103g

ČC TYČKY PRO PSY DENTÁLNÍ 4KS 103G

100 g = 29,03 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
120g

ČC PLÁTKY PRO PSY HOVĚZÍ 120G

100 g = 24,92 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

LINTEO UNIVERSÁLNÍ ŠVÉDSKÁ UTĚRKA

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

KONDOLENCE S OBÁLKOU

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

APART UPŘÍMNOU SOUSTRAST D

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

SMUTEČNÍ OZNÁMENÍ

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

K VAŠÍ SVATBĚ

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

SRDEČNÉ BLAHOPŘÁNÍ 40

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1bal

DAISY UBROUSKY 33X33CM

1 bal = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU BETKA 48241

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

MEZUZA 01-570 POHLEDNICE

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks

Jak to funguje?

Nákup vyřídíte doma online, obchod zboží připraví a vy si ho jen vyzvednete. Bez dlouhého vybírání, čekání ve frontě a obav.

1.
Vyberte si zboží čekejte na potvrzení
2.
Vyzvedněte nebo nechte si doručit objednávku