Vaše prodejna:
změnit obchod
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec,
Otevírací doba
Dnes otevřeno do 20:00
Zítra 8:00 - 20:00
Zobrazit mapu a celou otevírací dobu změnit obchod a nastavit adresu pro doručení

Ostatní

  1. Trafika
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Food to go
  4. Noviny, časopisy a knihy
  5. Pro zvířata
  6. Služby
  7. Papírnictví a domácí potřeby
  8. Zahradnictví
Zobrazit filtrování
136 produktů:
1ks

BONO BIJOU PROLAMOVAČKA DĚTSKÁ 2KS 20205

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU NÁHRDELNÍK 16806

1 ks = 119,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
1ks

DOUTNÍK BURTON

1 ks = 12,00 Kč
Více informací
12,00 Kč
ks
1bal

SIBERIA BLACK SLIM DRY 13G

1 bal = 164,00 Kč
Více informací
164,00 Kč
ks
1ks

LEKO S-326 POHLEDNICE

1 ks = 5,00 Kč
Více informací
5,00 Kč
ks
1ks

LEKO POHLEDNICE BLAHOPŘÁNÍ KÓD-E

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

LEKO 07-029 POHLEDNICE

1 ks = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
1ks

POHLEDNICE TŘINEC

1 ks = 7,00 Kč
Více informací
7,00 Kč
ks
750ml

DR.WITT POWER-C 750ML PET

100 ml = 3,72 Kč
Více informací
27,90 Kč
ks
2.5kg

PEPO DŘEVĚNÉ UHLÍ 2,5KG

1 kg = 51,96 Kč
Více informací
129,90 Kč
ks
1ks

OPIČKA TLESKACÍ

1 ks = 59,90 Kč
Více informací
59,90 Kč
ks
1ks

SIBERIA BLACK 20G

1 ks = 164,00 Kč
Více informací
164,00 Kč
ks
100ks

SMART COOK PAPÍROVÉ KOŠÍČKY NA MUFFINY PRŮMĚR 2,5 CM 100KS

1 ks = 0,27 Kč
Více informací
27,00 Kč
ks
1bal

DAISY UBROUSKY 33X33CM

1 bal = 29,00 Kč
Více informací
29,00 Kč
ks
415g

PEKO KOUSKY PRO KOČKY HOVĚZÍ 415G

100 g = 3,59 Kč
Více informací
14,90 Kč
ks
1bal

MARLBORO TOUCH RCT SLI U170

1 bal = 170,00 Kč
Více informací
170,00 Kč
ks
100g

PSYLLIUM PŘI HUBNUTÍ S ANANSEM 100G

100 g = 114,90 Kč
Více informací
114,90 Kč
ks
134ml

APOTHEKE MĚSÍČKOVÁ MAST 134ML

100 ml = 67,09 Kč
Více informací
89,90 Kč
ks
10ml

RIOT CONNEX CLASSIC TABACCO KIT 10MG

100 ml = 990,00 Kč
Více informací
99,00 Kč
ks
415g

ARO DRŮBEŽÍ KONZERVA PRO KOČKY 415G

100 g = 7,20 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
1ks

SIM KARTA T-MOBILE 15G DAT LIMIT. EDICE

1 ks = 300,00 Kč
Více informací
300,00 Kč
ks
1ks

LIO BASE SUNSET

1 ks = 89,00 Kč
Více informací
89,00 Kč
ks
1ks

LIO BASE GREEN NEZNÁMÝ KOLEK

1 ks = 89,00 Kč
Více informací
89,00 Kč
ks
1bal

ROTHMANS DEMI ULTRAMARINE U159

1 bal = 159,00 Kč
Více informací
159,00 Kč
ks
1kg

PROPESKO GRANULE S DRŮBEŽÍM PRO PSY 1KG

1 kg = 89,90 Kč
Více informací
89,90 Kč
ks
20ks

KOLÍČKY NA PRÁDLO 20KS

1 ks = 1,20 Kč
Více informací
24,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU PILNÍK NA NEHTY SKLENĚNÝ

1 ks = 34,00 Kč
Více informací
34,00 Kč
ks
1ks

BONO BIJOU PILNÍK PAPÍROVÝ STŘEDNÍ

1 ks = 19,00 Kč
Více informací
19,00 Kč
ks
750ml

DR.WITT ANTIOX VITAMINOVÁ VODA 750ML

100 ml = 3,72 Kč
Více informací
27,90 Kč
ks
1bal

ROTHMANS LONGS BLUE U162

1 bal = 162,00 Kč
Více informací
162,00 Kč
ks

Jak to funguje?

Nákup vyřídíte doma online, obchod zboží připraví a vy si ho jen vyzvednete. Bez dlouhého vybírání, čekání ve frontě a obav.

1.
Vyberte si zboží čekejte na potvrzení
2.
Vyzvedněte nebo nechte si doručit objednávku