Vaše prodejna:
změnit obchod
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec,
Otevírací doba
Dnes otevřeno do 20:00
Zítra 8:00 - 20:00
Zobrazit mapu a celou otevírací dobu změnit obchod a nastavit adresu pro doručení

Ostatní

  1. Trafika
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Food to go
  4. Noviny, časopisy a knihy
  5. Pro zvířata
  6. Služby
  7. Papírnictví a domácí potřeby
  8. Zahradnictví
Zobrazit filtrování
136 produktů:
1bal

LUCKY STRIKE RED U178

1 bal = 173,00 Kč
Více informací
173,00 Kč
ks
1bal

ROTHMANS BLUE DEMI U159

1 bal = 159,00 Kč
Více informací
159,00 Kč
ks
1bal

VICEROY CLASSIC RED U166

1 bal = 166,00 Kč
Více informací
166,00 Kč
ks
1bal

HB CLASSIC BLEND U161

1 bal = 161,00 Kč
Více informací
161,00 Kč
ks
1ks

KILLA MANGO ICE

1 ks = 119,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
1bal

CAMEL FILTERS SHORTS YELLOW U167

1 bal = 167,00 Kč
Více informací
167,00 Kč
ks
14g

KILLA COLD MINT 14G

100 g = 850,00 Kč
Více informací
119,00 Kč
ks
120ks

GIZEH SLIM FILTER SIZE 6MM 120KS

1 ks = 0,29 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
15g

WHITE FOX NIKOTINOVÝ SÁČEK 15G

100 g = 1 066,67 Kč
Více informací
160,00 Kč
ks
1bal

CAMEL YELLOW (FILTERS) U178

1 bal = 178,00 Kč
Více informací
178,00 Kč
ks
1ks

SIBERIA SLIM

1 ks = 164,00 Kč
Více informací
164,00 Kč
ks
1bal

CAMEL YELLOW SHORT U162

1 bal = 162,00 Kč
Více informací
162,00 Kč
ks
1bal

CAMEL BLACK U167

1 bal = 167,00 Kč
Více informací
167,00 Kč
ks
1ks

PABLO ICE COLD 1.6 14G

1 ks = 129,00 Kč
Více informací
129,00 Kč
ks
1300g

SIBERIA WHITE 13G

100 g = 12,23 Kč
Více informací
159,00 Kč
ks
1ks

VÁŽKA CIGARETOVÉ PAPÍRKY

1 ks = 8,00 Kč
Více informací
8,00 Kč
ks

Jak to funguje?

Nákup vyřídíte doma online, obchod zboží připraví a vy si ho jen vyzvednete. Bez dlouhého vybírání, čekání ve frontě a obav.

1.
Vyberte si zboží čekejte na potvrzení
2.
Vyzvedněte nebo nechte si doručit objednávku