Vaše prodejna:
změnit obchod
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec,
Otevírací doba
Dnes otevřeno do 20:00
Zítra 8:00 - 20:00
Zobrazit mapu a celou otevírací dobu změnit obchod a nastavit adresu pro doručení
Úvodní stránka Pečivo Slané pečivo

Slané pečivo

  1. Chleby
Zobrazit filtrování
330g

VEKA TUKOVÁ KRAJENÁ 330G

100 g = 10,58 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
500g

STROUHANKA VÝBĚROVÁ 500G

100 g = 4,98 Kč
Více informací
24,90 Kč
ks
43g

ROHLÍK 43G

100 g = 9,07 Kč
Více informací
3,90 Kč
ks
65g

KŘEHKÉ PLÁTKY SÝROVÉ 65G

100 g = 19,85 Kč
Více informací
12,90 Kč
ks
65g

KŘEHKÉ PLÁTKY KUKUŘIČNÉ 65G

100 g = 19,85 Kč
Více informací
12,90 Kč
ks
65g

KŘEHKÉ PLÁTKY GRAHAMOVÉ 65G

100 g = 18,46 Kč
Více informací
12,00 Kč
ks
360g

DELI SUN TORTILLA CELOZRNNÁ 360G

100 g = 13,31 Kč
Více informací
47,90 Kč
ks
60g

CHLEBÍČKY RÝŽOVÉ S MLÉČNOKAKAOVOU POLEVOU 60G

100 g = 33,17 Kč
Více informací
19,90 Kč
ks
130g

CHLEBÍČKY RÝŽOVÉ S KUKUŘICÍ 130G

100 g = 19,15 Kč
Více informací
24,90 Kč
ks
350g

CHLÉB KŘUPÁK 350G

100 g = 9,97 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks
100g

ČC CHLEBÍČKY RÝŽOVÉ 100G

100 g = 19,90 Kč
Více informací
19,90 Kč
ks
300g

BÍLOVECKÝ KRÁJENÝ CHLÉB 300G

100 g = 9,97 Kč
Více informací
29,90 Kč
ks
600g

BÍLOVECKÝ CHLÉB 600G

100 g = 7,48 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
100g

VICEZRNNÁ HOUSKA 2X50G

100 g = 13,90 Kč
Více informací
13,90 Kč
ks
60g

ROHLÍK S ANGLICKOU 60G

100 g = 36,50 Kč
Více informací
21,90 Kč
ks
80g

PLETÝNKA 80G

100 g = 11,25 Kč
Více informací
9,00 Kč
ks
120g

KOSTKA SLUNEČNICOVÁ 2X60G

100 g = 16,58 Kč
Více informací
19,90 Kč
ks

Jak to funguje?

Nákup vyřídíte doma online, obchod zboží připraví a vy si ho jen vyzvednete. Bez dlouhého vybírání, čekání ve frontě a obav.

1.
Vyberte si zboží čekejte na potvrzení
2.
Vyzvedněte nebo nechte si doručit objednávku