Vaše prodejna:
změnit obchod
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec
MINIMARKET PUK
Frýdecká 59, Třinec,
Otevírací doba
Dnes otevřeno do 20:00
Zítra 8:00 - 20:00
Zobrazit mapu a celou otevírací dobu změnit obchod a nastavit adresu pro doručení

Sladké

  1. Čokolády
  2. Čokoládové tyčinky
  3. Bonbony
  4. Sušenky
  5. Čokoládové krémy, pomazánky
  6. Čokoládové dezerty, bonboniéry
  7. Ostatní cukrovinky
  8. Žvýkačky
  9. Perníky
  10. Piškoty
  11. Trvanlivé pečivo, rolády, croissanty
Zobrazit filtrování
165g

VÁNOČNÍ ŽELÉ CUKR 165G

100 g = 36,30 Kč
Více informací
59,90 Kč
ks
120g

PAPAGENA KOKOSOVÉ KOULE 120G

100 g = 45,75 Kč
Více informací
54,90 Kč
ks
125g

PAPAGENA KOULE ARAŠÍDOVÉ 125G

100 g = 43,92 Kč
Více informací
54,90 Kč
ks
120g

PAPAGENA HAZELNUT CREAM 120G

100 g = 45,75 Kč
Více informací
54,90 Kč
ks
150g

PAPAGENA ČOKOLÁDOVÉ 150G

100 g = 36,60 Kč
Více informací
54,90 Kč
ks
140g

GREEN APOTHEKE RAJČATA TAMARI 140G

100 g = 39,21 Kč
Více informací
54,90 Kč
ks
270g

LUKAS FAMILY CROISSANT 6KS 270G

100 g = 18,48 Kč
Více informací
49,90 Kč
ks
100g

VÁNOČNÍ SÁČEK 100G 4KS

100 g = 49,90 Kč
Více informací
49,90 Kč
ks
125g

TOFFIFEE 125G

100 g = 39,92 Kč
Více informací
49,90 Kč
ks
200g

TIRAMISU CAKE DORTÍK 200G

100 g = 22,45 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
49g

TIC TAC MINT 49G

100 g = 91,63 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
200g

COOKIES BORŮVKOVÉ SUŠENKY 200G

100 g = 22,45 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
200g

SUŠENKY COOKIES KOKOS 200G

100 g = 22,45 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
200g

AVANTI SUŠENKY S KARAMELEM 200G

100 g = 22,45 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
1ks

LETADLO VĚTRÁK BONBONY

1 ks = 44,90 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
500g

PŠTROS PERO 5G

100 g = 8,98 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
100g

MILKA OREO S KOUSKY 100G

100 g = 44,90 Kč
Více informací
44,90 Kč
ks
90g

WERTHER'S SMETANOVÉ KARAMELOVÉ BONBONY 90G

100 g = 44,33 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
75g

WERTHER'S SOFT ORIGINAL 75G

100 g = 53,20 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
200g

SUŠENKY COOKIES KARAMEL 200G

100 g = 19,95 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
200g

KUKUŘIČNÉ KAKAOVÉ POLŠTÁŘKY 200G

100 g = 19,95 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
1ks

GUN POP LÍZÁTKO

1 ks = 39,90 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
200g

PLNĚNÉ KUKUŘIČNÉ PLOŠTÁŘKY 200G

100 g = 19,95 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
200g

PLNĚNÉ KUKUŘIČNÉ POLŠTÁŘKY CAPPUCCINO 200G

100 g = 19,95 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
50g

PANDA ČOKOLÁDOVÉ DRÁŽE 50G

100 g = 79,80 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
54g

TIC TAC FRUITY MIX 54G

100 g = 73,89 Kč
Více informací
39,90 Kč
ks
146g

OPAVIA ZLATÉ OPLATKY NUGÁTOVÉ 146G

100 g = 25,96 Kč
Více informací
37,90 Kč
ks
146g

OPAVIA ZLATÉ OPLATKY ČOKOLÁDOVÉ 146G

100 g = 25,96 Kč
Více informací
37,90 Kč
ks
146g

OPAVIA ZLATÉ OPLATKY LÍSKOOŘÍŠKOVÉ 146G

100 g = 25,96 Kč
Více informací
37,90 Kč
ks
150g

EUKALYPTUS MENTHOL BONBONS 150G

100 g = 23,27 Kč
Více informací
34,90 Kč
ks

Jak to funguje?

Nákup vyřídíte doma online, obchod zboží připraví a vy si ho jen vyzvednete. Bez dlouhého vybírání, čekání ve frontě a obav.

1.
Vyberte si zboží čekejte na potvrzení
2.
Vyzvedněte nebo nechte si doručit objednávku